Hack | Full Oyun | Mp3 Album | Program
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

msn hack mi cocuk oyuncağı desem ?

4 posters
YazarMesaj
GothicParadise

GothicParadise

msn hack mi cocuk oyuncağı desem ? Empty
MesajKonu: msn hack mi cocuk oyuncağı desem ?   msn hack mi cocuk oyuncağı desem ? Icon_minitimePaz Ekim 12, 2008 3:21 pm

selamlar arkadaşlar ilk mail hack başlığını ben açayım dedim mail hack garantisi vererek Smile
hotmail.com bir cok surum cıkarda xss acıklarını kapatmak için ama hala etkili olamadılar lol!
neyse biz konumuza donelim msnpasvol programı sayesinde xss açığını kullanarak hotmail şifresi
sizin elinize gelior fakat programı kullanırken mail adresiniz gmail uzantılı olmalıdır www.gmail.com dan uyelik
alabilirsiniz kullanımı cok basit serveri oluşturun kurbana mail olarak atın mail açılırsa 3-5 dk içinde
gmail adresinize gelecektir ii hackler dilerim Smile

link : http://rapidshare.com/files/13016663/mspasvol.rar.html

Not : içinde virüs var deyipde ağlatmayın beni Very Happy trojan virüsü içermektedir tabikide
hackersan viruslerle baş etmeyi bileceksin Smile [ virüsler kendi pc nize zarar vermez ama sever . exe yi kendi pc nizde açmamaya ozen gosterin ]

Not : %100 oluor bizzat kendim denedim Smile kolay gele
Tr_P0W3R

MesajKonu: Geri: msn hack mi cocuk oyuncağı desem ?   msn hack mi cocuk oyuncağı desem ? Icon_minitimePaz Ekim 12, 2008 5:27 pm

pek ısım olmuyo ama thx Very Happy
cashflow

MesajKonu: Geri: msn hack mi cocuk oyuncağı desem ?   msn hack mi cocuk oyuncağı desem ? Icon_minitimeÇarş. Ekim 15, 2008 12:44 pm

Arkadaşim Yolladiğin Msn Hack Programı Çalışmamakta Güncel Sürümü Varsa Link Update Et ve Lütfen Kullanımı Hakkında Geniş Bir Paylasim yap
Galaxi

Galaxi

MesajKonu: Geri: msn hack mi cocuk oyuncağı desem ?   msn hack mi cocuk oyuncağı desem ? Icon_minitimeÇarş. Ekim 15, 2008 1:16 pm

Link Refresh Lenecek Ve Anlatım Yapılacak
https://full-indir.yetkinforum.com/
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: msn hack mi cocuk oyuncağı desem ?   msn hack mi cocuk oyuncağı desem ? Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 10:22 pm

evet link yenilenecek yoqsa konu kaldırılacak

msn hack mi cocuk oyuncağı desem ?
1 sayfadaki 1 sayfası